Bahçelievler Lavabo Tıkanıklığı Açma

0212 612 07 90-97 / 0534 262 49 53 / 0545 441 99 61

Yetimoğlu Bahçelievler Lavabo Tıkanıklığı Açma olarak hergün sizlere hizmete hazırız.Hepimizin yaşadığı ortamlarda, evimizde veya işyerimiz de mutlaka bir tesisat sorunu yaşanmıştır. En sık rastlanan tesisat sorunlardan biride gider tıkanıklığıdır. Ne kadar dikkat etsekte hemen hemen hepimiz lavabo gideri tıkanması, banyo gideri tıkanıklığı veya mutfak giderlerinde oluşabilecek tıkanıklıkları yaşayabiliriz.

Giderler Neden Tıkanır?

Bahçelievler Lavabo Tıkanıklığı Açma

Tıkanıklığa bir çok şey neden olabilir. Giderler genelde kokuyu absorbe etmesi ve dışarı vermemesi için boğum ve kavislerden oluşur. Kullandığımız alana göre bu boğazlarda birikmeler oluşabilmektedir. Örneğin mutfak giderlerinde, sürekli yemek yapılması ve yemeklerde kullanılan malzeme atıklarının yıkanması esnasında gidere, çeşitli sebze meyve parçaları, çekirdekleri gider. Yağ birikintileri toplanabilmektedir. Banyo ve benzeri yerlerde kıl tüy toz gibi maddeler de bu boğazlarda tıkanıklığa neden olabilmektedir. Tabi aynı zamanda tesisatın yapılışı esnasında yanlış uygulamalar da ara sıra bu sorunlara neden olabilmektedir.

lavabo tıkanıklığı açma

Yetimoğlu Tesisat olarak bu ve benzeri tıkanıklık sorunlarında sizlere aynı gün içinde hızlı ve etkili çözümler sunuyoruz. Özel robot sistemler ve kimyasallar kullanarak dakikalar içinde sorunu tespit edip tıkanıklığı açabilmekteyiz.  Tıkanık açma son teknolojik cihazlar ile yapılmaktadır daire içinde kırıp dökmek yerine çelik yaylar ile tıkalı pimaş ve giderlerin açılması sağlanır lavabo veya pimaş atıkların işe yaraması sebebi ile tıkanıklar kısa sürede cihazlarımız ile açılır tıkanık açıldıktan yada açılmadan önce kanal ve pimaş görüntüleme cihazlarımız ile sorunun neden sebep olduğunu veya arızanın tam yerini nokta olarak tespit edip görüntülenmesini sağlayabiliriz.

 

Bahçelievler Lavabo Tıkanıklığı Açma

Bahçelievlerde Lavabo Tıkanıklığı Açma

Bahçelievlerde Kanalizasyon Açma

Bahçelievlerde Tıkanıklık Açma

Bahçelievler Kanalizasyon Açma

Bahçelievler Tıkanıklık Açma

Kanalizasyon Açma

Tıkanıklık Açma

Pimaş Açma

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Bahçelievler Pimaş Açma

Bahçelievlerde Pimaş Açma

Bahçelievlerde Gider Açma

Bahçelievler Gider Tıkanıklığı Açma

Bahçelievler Su Kaçağı Bulma

Bahçelievlerde Su Kaçağı Bulma

Bahçelievler Petek Temizleme

Bahçelievlerde Petek Temizleme

Bahçelievler Su Kaçağı Bulma Firmaları

Bahçelievler Petek Temizleme Firmaları

Bahçelievler Tıkanıklık Açma Firmaları

Bahçelievler Pimaş Açma Firmaları

Bahçelievler Lavabo Tıkanıklığı Açma Firmaları

Bahçelievler Kanalizasyon Açma Firmaları

Bahçelievlerde Su Kaçağı Bulma Firmaları

Bahçelievlerde Petek Temizleme Firmaları

Bahçelievlerde Tıkanıklık Açma Firmaları

Bahçelievlerde Pimaş Açma Firmaları

Bahçelievlerde Lavabo Tıkanıklığı Açma Firmaları

Bahçelievlerde Kanalizasyon Açma Firmaları

Bahçelievler tıkalı kanal açma,Bahçelievler tıkanıklık açma,Bahçelievler tıkanıklık açma firması,Bahçelievler tıkanıklık açma fiyatları,Bahçelievler tesisat firması,Bahçelievler tesisat firmaları,Bahçelievlerde tıkalı kanal açma,Bahçelievler pimaş açma,Bahçelievler pimaş açma firması,Bahçelievler pimaş açma firmaları,Bahçelievler pimaş açma fiyatı,Bahçelievler pimaş açma fiyatları,Bahçelievlerde pimaş açma,Bahçelievlerde pimaş açma fiyatları ne kadar,Bahçelievler lavabo tıkanıklığı açma,Bahçelievlerde lavabo tıkanıklığı açma,Bahçelievler lavabo açma,Bahçelievlerde lavabo açma,Bahçelievler kanalizasyon açma,Bahçelievlerde kanalizasyon açma,Bahçelievler logar açma,Bahçelievlerde logar açma,Bahçelievler su tesisat firmaı,Bahçelievler su tesisat firmaları,Bahçelievler tesisatçı,Bahçelievlerde tesisatçı