Bayrampaşa Kanalizasyon Açma

0212 612 07 90-97 / 0534 262 49 53 / 0545 441 99 61

Yetimoğlu Tesisat Bayrampaşa Kanalizasyon Açma olarak herzaman yanınızdayız.Kanalizasyon tıkanıklığı yaşanan bölge için firmamız görüntüleme cihazları ile tıkanan bölgenin kontrolü sağlayarak olası tıkanıklığa sebep olan nesneleri görüntüler ve tıkanan nesnelerin kütlesine göre gider açma cihazı kullanarak tıkanıklığı açmaktadır. Kanalizasyon tıkanıklığı açan firmamız asla borulara, tesisata zarar vermez. Tıkalı olan her türlü gideri açan ekipmanımız ile hizmetinizdeyiz.

Bayrampaşa Kanalizasyon Açma
KANALİZASYONLAR NEDEN TIKANIR ?
  • Bina da kullanılan tuvaletlere erimeyen cisimlerin atılması,
  • Lavabolara dökülen yağlı yemek artıkları,
  • Sanayi olan bölgelerde, pis su giderlerine atılan kumaş bez parçaları, poşet ve hacimli kimyasal atıklar kanalizasyonu tıkamaktadır.

YETİMOĞLU TESİSAT KANALİZASYONU NASIL AÇAR ?

Tıkanıklık açma cihazlarımız asla tıkanan borulara zarar vermemektedir. Kanalizasyon tıkanıklığını açtığımız gibi tuvalet, lavabo, pimaş borularında meydana gelmiş beton harç gibi kalıtsal bir tıkanıklık söz konusu olduğun dada görüntülü cihazlarımız sayesinde tıkalı olan bölgenin dilerseniz sizlere kamera kaydı yaparak da sunabiliriz.

Kullandığımız robot cihazlar sayesinde kırmadan kanalizasyon borularında ki tıkanıklığı kısa sürede açıyoruz, tıkalı olan kanallarda yaşanan her türlü sorunu uzman ekibimiz sizlere rapor olarak sunmaktadır.

 

Bayrampaşa’da Kanalizasyon Açma

Bayrampaşa’da Tıkanıklık Açma

Bayrampaşa tıkalı kanal açma,Bayrampaşa tıkanıklık açma,Bayrampaşa tıkanıklık açma firması,Bayrampaşa tıkanıklık açma fiyatları,Bayrampaşa tesisat firması,Bayrampaşa tesisat firmaları,Bayrampaşada tıkalı kanal açma,Bayrampaşa pimaş açma,Bayrampaşa pimaş açma firması,Bayrampaşa pimaş açma firmaları,Bayrampaşa pimaş açma fiyatı,Bayrampaşa pimaş açma fiyatları,Bayrampaşada pimaş açma,Bayrampaşada pimaş açma fiyatları ne kadar,Bayrampaşa lavabo tıkanıklığı açma,Bayrampaşada lavabo tıkanıklığı açma,Bayrampaşa lavabo açma,Bayrampaşada lavabo açma,Bayrampaşa kanalizasyon açma,Bayrampaşada kanalizasyon açma,Bayrampaşa logar açma,Bayrampaşada logar açma,Bayrampaşa su tesisat firmaı,Bayrampaşa su tesisat firmaları,Bayrampaşa tesisatçı,Bayrampaşada tesisatçı