• YETİMOĞLU TESİSAT Yılların Vermiş olduğu üstün çalışma ve bilgi birikiminin verdiği güvenle 1996 Yılından beri İstanbul’un Tüm bölgelerinde Geniş Filo servis ağı bulunan firmamız Su Kaçağı Tespiti Tıkanıklık Açma Sıhhi Tesisat gibi alanlarda hizmet vermekte olup Almanya dan Kimyasal ve teknolojik cihaz ihraç eden ve hala etmekte olan  Sektörde yenilikçi çözüm arayışlarına hala devam ediyor……

·       YETİMOĞLU Tesisat Gerçekten Kırmadan Bulur

  • YETİMOĞLU TESİSAT olarak uzman ekibimiz ve sertifikalı tesisat ustalarımızla garantili teknik servisimizle sorunu noktadan bulup en kısa süre içerisinde sizler için kaliteli ve güvenli bir çalışma yapmaktayız. İstanbul’un bütün ilçe ve semtlerine teknik servisimiz bulunmaktadır. Bizim tek amacımız sizleri büyük su israfından kurtarmak ve yüksek su faturası gelmesini önlemektir. Su kaçağının olmasının nedenleri şunlardır; tesisat hattının eski olmasından dolayı su kaçağı meydana gelmektedir. Yüklü gelen su faturalarınız dan şüphe duyuyorsanız su kaçağı tespiti hattımızı arayarak bu sorununuzun net bir şekilde ortadan kalkmasını sağlamış olursunuz. Sizlerin memnuniyeti için YETİMOĞLU TESİSATolarak yılların deneyimi ve uzman ekiplerimizle yıllardır su kaçağı noktasal tespiti sektöründe hizmet vermekteyiz.
·         Kırma İşlemi Su Kaçağı Tespitinden Sonra Yapılır Noktasal Olarak Bulunan Sızıntı çevresinin en fazla 1 karış alanından ibarettir.

·         Bu Cihazlar Her şeye Duyarlı

  • Teknolojik cihazlarımız ısıya ve sese duyarlıdır. Isıya ve sese hassas olması nedeniyle sizin için büyük sorun olan bizde çözümü olan su kaçaklarını basit bir duruma getirmekle beraber tesisat sızıntısı olan yerlerin ana kaynağını tam anlamıyla tespit etmektedir. Evlerdeki ve iş yerlerindeki tesisat sorunlarını bulmak için her tarafı tahmini kırıp dökme işlemi yapılmasına gerek yok. Bizleri iletişimnumaralarımızdan arayarak hemen ulaşın gerisini sadece bize bırakın.